O firmie

 

Rolety materiałowe to produkt który, dominuje w ofercie naszej firmy. Jednak specjalizujemy się również w innych rodzajach rolet np.: dachowe, przeciwwłamaniowe i bramy rolowane oraz żaluzje, plisy i moskitiery. Nasze rolety spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta i z powodzeniem  mogą być dowodem jego oryginalności i gustu. Bardzo efektownie wyglądają również nasze rolety dzień-noc (NOWOŚĆ), niedawno wprowadzony produkt do naszej oferty.

Ważne zastosowania posiadają rolety przeciwwłamaniowe poza zabezpieczeniem antywłamaniowym zabezpieczają nas również przed utratą ciepła w pomieszczeniach jak i zmniejszają natężenie dźwięków dochodzących z zewnątrz.
Dzięki wysokiej jakości naszych produktów prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski.

Misja

Firma powstała w 1991 roku. Zaczynając od produkcji żaluzji sukcesywnie powiększaliśmy naszą ofertę. Obecnie produkujemy żaluzje , roletki materiałowe, bramy rolowane, plisy moskitiery… jednym słowem wszystko co pozwoli Państwu zapanować nad światłem w Waszych oknach. Przez te lata zdołaliśmy pozyskać wykwalifikowanych pracowników którz wciąż jednak doskonalą swoje umiejętności. Wciąż odświeżamy park maszynowy, zaplanowaliśmy także zakup kolejnej nowoczesnej i wyspecjalizowanej maszyny do obróbki żaluzji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem także dla firm zajmujących się wyłącznie montażem. Nasze celem jest zapewnienie w naszej ofercie wszelkich najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w tej szybko rozwijającej się dziedzinie.