Plisy do okien pionowych obsługiwane uchwytem

model AB11

Jednofunkcyjny, posiadający rynnę górną stałą i zaczepy dolne oraz belkę ruchomą, która pozwala na poruszanie tkaniną, w zależności od sposobu montażu, od góry do dołu albo od dołu do góry.

model AB22

Dwufunkcyjny, z dwiema belkami ruchomymi, pozwala na zasloniecie dowolnego fragmentu okna, przy calkowitym odslonieciu caly pakiet tkaniny zbiera sie na dole lub na górze plisy. Nie posiada rynien stalych, montaz na zaczepy z tworzywa sztucznego.

model AB23

Dwufunkcyjny, z dwiema belkami ruchomymi, pozwala na zasloniecie dowolnego fragmentu okna, przy calkowitym odslonieciu caly pakiet tkaniny zbiera sie na dole lub na górze plisy. Posiada dwie stale rynny (górna i dolna).

model AB26

Dwufunkcyjny, tzw. dzień-noc – pozwala na zastosowanie dwóch typów tkanin (np. zaciemniającej i dekoracyjnej) po całkowitym odsłonięciu cały pakiet tkaniny zbiera się na górze plisy (na animacji obok pokazano wariant zsuwania tkaniny na górze). Posiada jedną rynnę stałą (górną)

model AB28

Dwufunkcyjny, tzw. dzień-noc – pozwala na zastosowanie dwóch typów tkanin (np. zaciemniającej i dekoracyjnej) pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna jedną lub drugaą tkaniną, przy całkowitym odsłonięciu całypakiet tkaniny zbiera się na dole lub na górze plisy. Nie posiada rynien stałych

model AB29

Dwufunkcyjny, tzw. dzień-noc – pozwala na zastosowanie dwóch typów tkanin (np. zaciemniającej i dekoracyjnej) pozwala na zaslonięcie dowolnego fragmentu okna jedną lub drugą tkaniną, calkowitym odslonięciu cały pakiet tkaniny zbiera się na dole lub na górze plisy. Nie posiada stałych rynien