Doświadczenie
Jakość
Profesjonalizm
Pasja

ANTRA jest firmą produkcyjno-usługową działająca w branży przysłon okiennych. Wśród odbiorców firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, instytucje jak i odbiorcy hurtowi.

Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy oraz sprawdzone materiały, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które dzięki naszemu zaangażowaniu w obsługę klienta hurtowego dostępne są w wielu punktach na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety materiałowe standard oraz dzień noc, rolety rzymskie, hawaje, plisy, moskitiery, żaluzje drewniane i aluminiowe, verticale, moskitiery okienne i drzwiowe, markizy, rolety zewnętrzne, pergole, refleksole. .

Nasze najsilniejsze strony to przyjazne nastawienie do Klienta i elastyczne podejście do rynku, bardzo bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny. Współpraca z projektantami wnętrz daje nam możliwość spojrzenia w niepowtarzalny sposób na każde okno. Stawiamy na jakość, funkcjonalność i bezawaryjność naszych produktów. Zapraszamy do współpracy.

Wśród konkurencji wyróżnia nas bardzo duży wybór tkanin i kolorów wszystkich produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Jednocześnie nasze komponenty pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu tworzymy ofertę bezkonkurencyjną.

Nowa jakość

Zapewniamy wysokiej klasy obsługę


Indywidualne podejście


Naszą firmę tworzą doświadczeni montażyści i handlowcy, znający specyfikę i zróżnicowane potrzeby Klientów.


Fachowe doradztwo


Wykwalifikowana i doświadczona załoga, doradzi i zaproponuje szereg satysfakcjonujących każdego Klienta rozwiązań.Konkurencyjne ceny


Świetna znajomości rynku i wieloletnia współpraca z producentami okien, to gwarancja naprawdę konkurencyjnej oferty.


Przyjazna obsługa


Jsteśmy uśmiechnięci, otwarci i elastyczni. Zawsze odbieramy telefony, a ewentualne problemy rozwiązujemy szybko i skutecznie.

OFERTA
Szybki kontakt!
+
Wyślij!